Loading...

ANEO Development jest firmą deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym i jednorodzinnym o podwyższonym standardzie.

Podstawowe założenia działalności to zapewnienie naszym klientom rozwiązań nowoczesnych i funkcjonalnych o najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Posiadamy liczne grunty budowlane w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, Bielany, Wesoła, jak również w Sulejówku i Pruszkowie.

Nasze ostatnio zakończone i w pełni sprzedane realizacje to ekskluzywne osiedle willi miejskich ,,Mokotów Villa Nova’’ na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej oraz cztery nowoczesne projekty wielorodzinne ,,Kruszewskiego 2’’, ,,Praga Verde’’, ,,Widoki Kruszewskiego’’ w sercu Pragi Południ oraz ,,Patio Praga’’ przy ul. Brzeskiej 10 na Pradze-Północ. Najnowszą inwestycją  ANEO Development jest kameralny projekt wielorodzinny przy ul. Zana.  Niewątpliwą zaletą inwestycji jest świetne połączenie komunikacyjne z Centrum miasta.

ANEO Development należy do grupy kapitałowej, która powstała w 1996 roku i składa się z:

Telit Managementwww.telit.pl : Firma Inżyniersko konsultingowa działająca w obszarze wyższych technologii i budownictwa. Telit zapewnia wsparcie projektowe (ekspertyzy, zastępstwo inwestorskie, project management) przy dużych realizacjach inwestycyjnych w:

  • budownictwie biurowym/komercyjnym, m.in.: Centrum Handlowe „Focus Park” / Piotrków Trybunalski, Budynek biurowy „New City” / Warszawa, Budynek biurowy „Grzybowska Park” / Warszawa, Galeria handlowa „Galeria Wisła” / Płock;
  • obszarze wysokich technologii, m.in. telekomunikacji, projektach infrastrukturalnych, IT, w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym, FMCG, oraz w branzie konsultingowej.

Veo Property – zajmuje się najmem nieruchomości komercyjnych, biurowych i mieszkalnych. Jest współwłaścicielem licznych nieruchomości w centrum Warszawy. Nasi klienci to firmy Państwowe (np. Poczta Polska), Urzędy Skarbu Państwa, jak również wiele polskich firm i międzynarodowych prywatnych korporacji. Wszystkie nieruchomości stanowią własność firmy, nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami kredytowymi.